Açıklamalar

AÇIKLAMALAR

               e-magazabul.com® , pazaryeri sitelerinde ki pazaryeri mağazaları ve diğer mağazaların adres, telefon, koordinat gibi mağaza iletişim bilgileri ile, tanıtım metinleri, kullanıcı yorumları ve oylarından oluşmaktadır.

                e-magazabul.com®’da yayınlanan bilgiler, mağazaların isimlerini, firma ünvanlarını işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.

                e-magazabul.com® yayınlanan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

                e-magazabul.com® sitesinde yayınlanan mağazalara yapılan yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yorumu yapan kişilere aittir. Olumsuz yorumlarla ilgili yapılan şikayetlerin muhatabı yorum sahibidir.

                e-magazabul.com® da yayınlan mağazaların ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri e-magazabul.com®’u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

                e-magazabul.com , sitede yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması için çalışmaktadır. Hatalı yada güncel olmayan bilgi görmeniz halinde lütfen iletişim linkimizi kullanarak bizi bilgilendiriniz.