Hakkımızda

HAKKIMIZDA

emagazabul

Bir pazaryeri mağaza rehberi olarak tasarlanan e-magazabul.com hizmet, mağaza, e-mağaza ve ürün aramakta olan müşteri profiline en kaliteli ve hızlı bir şekilde mağazaları tanıtmak için tasarlanan bir internet adresidir.

                e-magazabul.com‘u diğer firma rehberlerinden ayıran özellik burada sadece firmaların değil pazaryeri mağazaların da bilgilerinin yer almasıdır. Burada e-ticaretin büyük bir bölümünün yapıldığı (trendyol, n11, hepsiburada, gittigidiyor vb.) pazaryeri sitelerinin içinde satış yapan mağazaların bilgileri yer almaktadır.

PAZARYERİ MAĞAZALARI İÇİN BİR PLATFORM

                  Eğer sizde pazaryeri sitelerinde ki mağazalarınızın karanlık ve arka sokaklarda kalmasından rahatsızlık duyuyor, daha geniş müşteri profiline sahip olmak istiyorsanız mutlaka kaliteli bir rehberle yolunuza devam etmek durumundasınız. Bunun için e-magazabul.com sitesinin rehberliğinde emin adımlarla istenen kalitede ve sayıda müşteriye kavuşmak için yol alınabilir.

Sayfalarımızda yer alarak ayrıcalıklı bir konuma ulaşmak isteyen firmalar için ise oldukça basit birkaç pratik işlem neticesinde 24 saat içerisinde hizmet sundukları sektör kategorisinde üst sıralardaki yerlerini almaktadırlar