Çelik Yapı Market

Firma Hakkında

Çelik Yapı Market

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorumlar (3)

  1. Avatar isa diyorki:

    arif abim 0678365935 sipariş numaralım ürünüm 15 adet idi ama sadece 5 adet geldi 10 adet daha ürün gelecek mi yoksa paramı geri iade eder misin?

  2. Avatar Hatice Kızıl diyorki:

    Merhaba 2021 yılının Eylül ayında Hepsiburada sitesi üzerinden sizden Ema 3 Yollu Arıtmalı Mutfak Bataryası almıştım ürününüzden çok memnun kaldım sağ olun yalnız yaklaşık 2 aydır arıtma tarafından su damlatmakta galiba arıtmanın iç tesisatında bir sıkıntı var arıtmacıda da uygun yedek parça yokmuş acaba arıtma musluğunun iç tesisatını değiştirme imkanımız var mı sipariş vererek iş tesisatını satın alma imkanımız olabilir mi lütfen mail adresinden iletişime geçebilir misiniz rica etsem kolay gelsin bol kazançlı satışlar dilerim

  3. Avatar Beytullah Aykan diyorki:

    Kardeşim 5 eylülde tekzen akasya sürgülü duş seti siparişi verdim. Bana saçma sapan bi markanın 50 liralık duş setini kargo paketi bile yapmadan 370 liraya gönderdin. Ürünü tüm aksesuarlarıyla geri iade ettim. Ürün sana biraz geç iade oldu. Şimdi de ürünün parçası eksik diye iadeyi kabul etmemişsin. Ürünü bana gazeteye bile sarmadan kendi kutusunun üzerine kargo etiketi yapıştırıp gönderirken iyiydi de aynı şekilde geri iade ettiğimde mi kutusu deforme olmuş diye iade kabul etmiyorsun. Telefon numaran hiçbiryerde yok. Bir numara verirsen şu konuyu konuşarak netleştirelim. Ya da paramı iade et beni uğraştırma.

Yorum yaz

Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada aşırı sayıda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır. Yazdığınız her türlü mesajdan yalnızca siz sorumlu sayılırsınız. Yöneticiler bu konuda hiçbir sorumluluk üstlenmez. Kurallara uymayan mesajlar hiçbir ayrım gözetmeksizin silinir. Mesaj yazarken lütfen kurallar dahilinde mesajlar yazmaya çalışın aksi takdirde mesajlarınız hiçbir uyarıda bulunulmadan silinir.